Spotify E-posta Adresi Nasıl Değiştirilir?

Spotify E-posta Adresi Nasıl Değ

Spotify, 433 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük ses akışı platformudur. Muazzam büyümesi, sunduğu kaynaklardan kaynaklanmaktadır. Bir çalma listesi oluşturabilir, şarkı sözlerini görüntüleyebilir, şarkıları eşitleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Spotify premium sürümü, buna değecek uygun bir fiyata sahiptir.

Bir Spotify hesabı oluşturduysanız, hesap oluşturmak için bir e-posta ve şifreye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur. Peki ya Spotify hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştirmek isterseniz? Elbette bir yolu var. Bu yazıda, Spotify e-postasını değiştirme adımlarını paylaşacağım. Bu yüzden yazıyı sonuna kadar okumaya devam edin.

Spotify E-posta Adresi Nasıl Değiştirilir?

Spotify hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştirmek kolay bir iştir. Sadece birkaç adımdan geçmeniz gerekiyor ve bunu dakikalar içinde yapabilirsiniz.

Ancak, bunu daha önce yapmadıysanız, sorunlarla karşılaşabilirsiniz, her adımı dikkatlice izlemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

  1. İlk olarak, bir web tarayıcısı açın ve https://www.spotify.com adresine gidin.
  2. Ardından e-posta/kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve Spotify hesabınıza giriş yapın.
  3. Ardından, hesabınıza gidin.
  4. Bundan sonra, Profili Düzenle’ye tıklayın.
  5. Bir sonraki sayfada, yeni bir e-posta ekleme seçeneği göreceksiniz.
  6. Spotify hesabınıza eklemek istediğiniz yeni e-posta adresini girin ve PROFİLİ KAYDET’e tıklayın.

Spotify’ın e-postasını neden değiştiremiyorum?

E-posta adresini değiştirmek istiyor ancak bunu yapamıyorsanız, bunun birkaç nedeni olabilir. Bu sorunun arkasındaki kesin nedeni bulmanız daha iyi olacaktır, bu da sorunu daha hızlı çözmenize yardımcı olacaktır.

  • Bazen Spotify teknik sorunlar veya aksaklıklarla karşılaşır; bunun arkasındaki ana neden buysa, sorunu çözmek için bir süre bekleyin.
  • Giriş yöntemi olarak Facebook veya Google kullandıysanız, Spotify hesabınızın e-posta adresini değiştiremezsiniz.

Spotify e-postasını şifre olmadan nasıl değiştirebilirim?

Spotify’ın e-posta adresini değiştirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız. Zaten giriş yaptıysanız, Spotify şifrenizi engel olmadan değiştirebilirsiniz. Ancak, şifrenizi unuttuysanız ve giriş yapamıyorsanız, önce şifrenizi sıfırlamanız daha iyi olur.

Unuttuğunuz Spotify hesabınızı sıfırlamak için https://www.spotify.com/password-reset adresine gidin, e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin ve GÖNDER’e tıklayın. Postanızda Spotify hesabınızın şifresini sıfırlamak için bir bağlantı alacaksınız; buna tıklayın. Ardından yeni bir şifre girin ve ŞİFRE BELİRLE’ye tıklayın. İşte bu kadar, şimdi hesabınıza giriş yapmak için bu şifreyi kullanın ve yukarıdaki yöntemi izleyerek Spotify hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştirin.

Sonuç

Yazıyı okuduktan sonra Spotify e-postasını nasıl değiştireceğinizi biliyorsunuz. Her şeyi çok basit adımlarla açıkladım ve sorabileceğiniz diğer soruları da yanıtladım. Umarım bu yazı sizin için yararlı olmuştur; eğer öyleyse, Spotify e-postalarını değiştirmelerine yardımcı olmak için lütfen bunu arkadaşlarınızla paylaşın. Teşekkür ederim!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir